psy i fretki :: Forum o psach, fretkach i nie tylko
Forum psy i fretki Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Adopcja fretki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum psy i fretki Strona Główna -> Adopcje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozalcia
Nowy zwierzakomaniak



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 10:31, 02 Lip 2007
Hej Smile

Chętnie zaopiekuje się fretka którą szuka ciepłego i kochającego domu Smile

Dużo razy przeglądałam to forum zwłaszcza Akcje Adopcyjną Fretek jak również FAA.
Niestety nie znalazłam żadnej fretki Sad Sad Jest wiele osób które chcą oddać frecia w dobre ręce lecz z bardzo odległych mi części Polski Sad Więc nie mam jak przyjechać po frecioszka Sad Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to bardzo dziękuje Very Happy Gwarantuje że fretka będzie miała bardzo dobrze. Dużą dawkę miłości no i zabawy. Jestem osobą która bardzo kocha zwierzątka miałam już pod opieką nawet dwa konie niestety po dobrym wychowaniu sprzedali mi moje skarbeńki Sad Chętnych którzy bardzo chcieli mi pomóc proszę o kontakt. Bardzo chciała bym mieć fretkę jest to fascynujące zwierzątko. Jestem z pomorza dokładniej Tczew więc nie mam możliwości odebrania fretki z innego województwa jeśli ktoś byłby w stanie pomóc mi z transportem była bym wdzięczna.


Oto moje namiary
gg. 6894242
skype rozalcia_daf
e-mail [link widoczny dla zalogowanych]

Jak by co piszcie na PW

Telefonu nie podam ale jak jest potrzebny to piszcie na to co podałam to podam nr kom.

Z góry dzięki.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Wto 14:16, 24 Lip 2007
Wybacz, ale poprostu musze to napisac. Uwazam ze jezeli ktos chce zaopiekowac sie zwierzakiem to jest wstanie pojsc na dworzec, wsiasc w pociag i pojechac po zwierzaka nawet na drugi koniec Polski a nie czekac na to, by ktos mu zwierzaka dostarczyl!ExclamationExclamation
Powrót do góry
monia13a
Nowy zwierzakomaniak



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 17
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Grajewo

PostWysłany: Pią 15:15, 27 Lip 2007
Ej no sorry "Gościu" ale ktoś może nie mieć możliwości jechać gdzieś daleko. Mi np. rodzice nie pozwolili wydać pieniędzy na podróż po zwierzaczka nawet jeżeli bym bardzo chciała. Nie dla tego, że są jacyś rygorystyczni albo, że nie cierpią zwierząt tylko po prostu nie mają funduszy na takie podróże wiesz!ExclamationExclamation I moim zdaniem jeżeli chcesz wyrażać swoje opinie na temat kogoś to powinieneś się zarejestrować... Nie zaśmiecaj tego forum, ponieważ jest ono wartościowe i dla ludzi którzy kochają zwierzęta, a nie chcą czytać czyichś krytyk...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sznauceromaniaczka
psiarzyk



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 285
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią 19:31, 27 Lip 2007
Jeżeli chcesz wypowiadać takie opinie to chociaż się zarejestruj...
A co do Rozalci, poszukaj na jakimś forum o fretkach


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum psy i fretki Strona Główna -> Adopcje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Template Boogie by Soso
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin